Cfare ju ofron Royal Hotel Voskopoje

1Ju mund te shijoni veren e fresket ose deboren e praruar ne dimer, mund te shijoni fundjava shplodhese duke u akomoduar ne hotelin tone. Sherbimi cilesor dhe personel i kualifikuar tek ne bejne diferencen.

2Ju mund te pini kafen e mengjesit ne dhome ose ne veranden e freskte, mund te gezoni mbasditet duke shijuar mbrekulline e pejsazhit nga tarraca e hotelit perpara nje filxhani caj me miqte tuaj.

3Ambjente relaksuese dhe shplodheseqe ofrojne gjithe facilitetet qe ju te shijoni pushime magjike qe do te mbeten gjate ne kujtesen tuaj.

4I pozicionuar ne koder, me nje panorame mahnnitese, Hotel Royal ve ne dispozicionin tuaj dhomateke, matrimoniale dhe suita me kushte bashkekohore, TV, ajer i kondicionuar, minibar etj.